Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
włodek napisał:
użytkownik ''piter'' jest chyba niezrównoważony psychicznie, bo wypowaida sie jak jakiś nadpobudliwy nastolatek.
ale głosować juz moge hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janko muzykant napisał:
nachapał to się Kolawlik dwa domy w lublinie jeden w Kazimierzu, jeden w mce jeden na antolinie no i ciepła posadka w gminie
Kolawlik to jakiś nowy agent CBA? Nie znam go. Może ten dom w Kazimierzu to od kolegi agenta Tomka kupił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janko muzykant napisał:
nachapał to się Kolawlik dwa domy w lublinie jeden w Kazimierzu, jeden w mce jeden na antolinie no i ciepła posadka w gminie
powiedz skąd Ty takie dane masz?? lepiej zostaw swoją "wikipedie" i poradź się innych źródeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL! Jeden drugiego wart. Raptem nic. Ta gmina na psy schodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cynik napisał:
powiedz skąd Ty takie dane masz?? lepiej zostaw swoją "wikipedie" i poradź się innych źródeł
no ciebie to napewno nie bede sie radził bo wiesz jeszcze za mało czyli nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachapał to się Kolawlik dwa domy w lublinie jeden w Kazimierzu, jeden w mce jeden na antolinie no i ciepła posadka w gminie może lepiej niech sie dzieci nie wypowiadają na tym forum, bo tylko bajki pisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
nachapał to się Kolawlik dwa domy w lublinie jeden w Kazimierzu, jeden w mce jeden na antolinie no i ciepła posadka w gminie może lepiej niech sie dzieci nie wypowiadają na tym forum, bo tylko bajki pisza
powiedz mi kotku co tu jest bajką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
nachapał to się Kolawlik dwa domy w lublinie jeden w Kazimierzu, jeden w mce jeden na antolinie no i ciepła posadka w gminie może lepiej niech sie dzieci nie wypowiadają na tym forum, bo tylko bajki pisza
Zarobki wójta w zeszłym roku wyniosły 127 000zł, a czy aż tak wiele zrobił dla nas, dla mieszkańców, którzy płacą podatki, żeby wziął swoją pensję? 2. Czy w porządku jest, że jego żona ma 2 etaty w szkole publicznej w Modliborzycach, gdzie wiele osób wykształconych pozostaje na bezrobociu i przy obecnym stanowisku "zachęca" pracowników szkoły do oddania na męża głosów? i kto nas oszukuje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przez was ludziska przemaiwa tylko i wyłącznie zazdrosc!!!! Weźcie du.. w troki i do roboty !!!! Działajcie na rzecz Gminy!!! Wtedy was będą oceniać i podważać wasze decyzje!!!Bo najlepiej jest nic nie robić i krytykować kogoś!!! DO ROBOTY LUDZISKA PRACUJCIE NA WSPÓLNE DOBRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
powiedz mi kotku co tu jest bajką??
a wszystko piesku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was, cały powiat się śmieje z Gminy Modliborzyce co tu się wyrabia, inne gminy nie miały problemu zaufały swoim obecnym wójtom kolejny raz bo widzą, żę idą w dobrą strone i tak jest w naszej wystarczy spojrzeć 15 lat wcześniej! Czy ktoś chociaż ze słuchu kojarzył gminę Modliborzyce, nie bo była to wiocha zabita dechami! Jesteście zawistni tylko nikt nie ma odwagi się w oczy przyznać tylko anonimowo na forum odwaga w was się odzywa. Skoro każdy ma swojego faworyta to niech ma i troche godności a nie jak psy się rzucacie! Jestem obiektywną osobą i uważam, że Pan Kowalik zasłużył na szacunek bo każdy kto przyjedzie spoza naszych terenów jest zaskoczony jak rozwineła się ta Gmina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy teraz zobaczyć jak obecny wójt dba o Modliborzyce spadł śnieg.. po parku nawet nie da się przejść tyle śniegu w ogóle nie odśnieżony.. Boczne drogi ulice zobaczcie nie da się nawet przejechać tyle śniegu... a po trzecie to co tak wszystkich obchodzi ile kto zarabia i jaki ma majątek !! o mnie najbardziej wk***ia w tych modliborzycach że każdy każdemu zazdrości jeden sobie kupi samochód to już pół modliborzyc jęczy skąd on tyle miał pieniędzy takim samochodem jeździ... itd itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję włączyć telewizję i zobaczyć czy tylko na sze Modliborzyce mają problem z opadami śniegu! Drogi krajowę są nie odśnieżone a Pan się dziwi,że nie da się wszystkiego naraz zrobić to nie wiem co by Pan zrobił gdyby pan mieszkał w większym mieście typu Lublin, Warszawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogodynka napisał:
Proponuję włączyć telewizję i zobaczyć czy tylko na sze Modliborzyce mają problem z opadami śniegu! Drogi krajowę są nie odśnieżone a Pan się dziwi,że nie da się wszystkiego naraz zrobić to nie wiem co by Pan zrobił gdyby pan mieszkał w większym mieście typu Lublin, Warszawa!
ale wierzchowiska odśniezone bo przecież pan kowalik tam wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj już ludzie żal mi was! niby dorośli a sprzeczają się jak w przedszkolu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborski Pan napisał:
a wszystko piesku
o to juz wiem napewnmo ze jesteś z rodziny kowalika albo rogoży rozj.... ta klikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogodynka napisał:
Proponuję włączyć telewizję i zobaczyć czy tylko na sze Modliborzyce mają problem z opadami śniegu! Drogi krajowę są nie odśnieżone a Pan się dziwi,że nie da się wszystkiego naraz zrobić to nie wiem co by Pan zrobił gdyby pan mieszkał w większym mieście typu Lublin, Warszawa!
a w tamtym roku widział Pan/Pani co było na bocznych ulicach ? i w parku ? To samo co dziś.. po parku szło się jedną ścieżką którą ludzie wydeptali.. Więc nie broń wójta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyk jest oznaką słabości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborski Pan napisał:
Kolawlik to jakiś nowy agent CBA? Nie znam go. Może ten dom w Kazimierzu to od kolegi agenta Tomka kupił?
A ja słyszałem że Pan Kowalik ma w Ameryce złoty dom i 25 pozłacanych samochodów w Arabi Sałdyjskiej a Pan Gomółka ma 2599 hektarów ziemi , gdzie pod ziemią ma 299 kopalni złota. Pozdrawiam wszystkich co piszą takie głupoty. Proponuję aby mieszkańcy oceniali ludzi po czynach a nie po głupotach pisanych w internecie lub przekazywanych jeden drugiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o to juz wiem napewnmo ze jesteś z rodziny kowalika albo rogoży rozj.... ta klikę
ale poziom !!!! No cóż tylko zwolennik Pana G. potrafi tak napisać !!! Zero poziomu jakiegokolwiek !!! Posiedź sobie na nk.pl (portal dla ludzi bez klasy...) i tam komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...